זה הזמן להתאחד חייבים להחליף את שלטון נתניהו. מהו דוח שנאה? אין נציב יש נציבות, רופאים ללא שינה, חקלאות היא ציונות ודוח פלמור- ארוכה הדרך

 

חברות וחברים יקרים,
אתמול, יותר נכון היום, בשעה 04:10 בבוקר הסתיים המושב השני של הכנסת ה20.
אומנם 17 שעות ישבנו במליאה ברצף, אך הקושי האמיתי הוא לראות לאן לוקחת הממשלה והקואליציה את אזרחי ואזרחיות מדינת ישראל. הדמוקרטיה נשחקת, התקציב הוא כלי לשימור השלטון ולא בהכרח לטובת האזרח. סרטון התנצלות מביך הפיץ ראש הממשלה ונדמה היה לו שבכך מחק את ההסתה. ההשתלטות על התקשורת- בשם ״חופש הביטוי״ ואפילו ניצול ציני של דיון מיוחד לזכרו של זאב ז׳בוטינסקי לצרכים פוליטיים. ״הגמל אינו רואה את הדבשת שעל גבו״- וכך נטען ״שפשיזם הוא כינוי גנאי של השמאל לאויביו״ האומנם?. היכן הוא ז׳בוטינסקי והיכן הם ממשיכי דרכו. במפלגת הליכוד, על הרכבה הנוכחי, הם אינם בנמצא.
ועכשיו אלינו. יש לשמוח על כך שהחברים מעורבים, איכפתיים והבית חשוב לנו עד מאוד. אך השבוע בוועידה צר היה לי עד מאוד לראות את חוסר הכבוד והתדרדרות השיח בתוך הבית. תדמיתנו בעיני הציבור היא שאנו משסים ופוגעים האחד בשני. אז, כאשר אנו טוענים, ובצדק, שאנו מפלגת שלטון, מיד מציגים בפננו את האופן בו אנו מתייחסים למנהיגנו ואחד כלפי השני. היום, היום שאחרי, חשוב שנעמוד בעמדה מאחדת ומאוחדת. נתחזק ונפעל למען המשימה הגדולה והחשובה לנו מכל- והיא החלפת שלטון נתניהו. למעננו, למען ילדנו ולמען המדינה.

קרא עוד