חברים,

אני זקוקה לכם איתי!

מפלגת העבודה היא מפלגה דמוקרטית, חברי הכנסת בה נבחרים על ידי חברי המפלגה בלבד.

בכדי שאוכל להמשיך לעבוד קשה עבורכם, אני צריכה שתקדישו 3 דקות מזמנכם ו75 שקלים מכיסכם ו -התפקדו!

יש לנו מפלגה חיה, תוססת והכי חשוב – דמוקרטית.

כדי שאוכל לשוב ולהיבחר ולקדם את הרעיונות שאתם ואני מאמינים בהם – ביצור שלטון החוק, הגנה על המשטר הדמוקרטי וזכויות המיעוטים, קידום נשים לעמדות השפעה ויצירת מרחב בטוח ברשת לילדינו ולנו – אני צריכה שכמה יותר חברות, חברים, תומכות ותומכים יתפקדו למפלגה ויצביעו עבורי.

אנא אל תאמרו "מחר" ואל תאמרו "נחכה ונראה, אולי לקראת הבחירות". אתם ואני הרי חיים כאן לא מהיום ולא מאתמול. בחירות יכולות להתרגש על ראשינו בהתראה קצרה, נדירות הכנסות שסיימו קדנציה מלאה. במפלגת העבודה רק מי שעבר תקופת "אכשרה" בת חצי שנה יכול להצביע בפריימריז, ולכן חשוב להתפקד כבר עכשיו ולא לחכות לבחירות, כדי שבאמת תוכלו לבחור ולהשפיע.

אל תאמרו גם "אני בעדה, אבל בחיים לא אתפקד למפלגה שלה". תומכים בי? מזדהים עם הרעיונות שאני נלחמת עבורם? רוצים להחליף את הנהגת המפלגה ולהשפיע על הכיוון שבו היא הולכת? אז יש רק דרך אחת ויחידה לעשות זאת – מתפקדים, נלחמים ומשפיעים מבפנים.

חברים, אין לנו מדינה אחרת, אין לנו פוליטיקה אחרת, ולטעמי גם אין לנו מפלגה אחרת. בואו לעזור לי להיבחר. עכשיו זה הזמן! התפקדו!

איך עושים זאת?

פשוט מאוד – נכנסים ללינק כאן, ממלאים את פרטיכם האישיים, משלמים 75 שקלים לשנה, מקבלים אישור, והנה – אתם יכולים להתחיל להשפיע מבפנים.

מודה לכם- ביחד נשפיע ונשנה.

שלכם,

רויטל